:ik rijd hem met het instappen lekker lang en laag en dat gaat goed, maar zodra ik aan wil draven loopt hij hij onder mij uit en wat doe ik dan, ik pak de teugels korter. wat ik dus niet moet doen, dan verlies ik namelijk de ontspanning van het rijden.
dan gaat hij zich oprichten en word zelfs heel krap in zijn hals, als ik dan weer even de teugels wat langer laat, loopt hij weer onder mij uit. als ik de teugels korter heb houd ik mijn handen naar voren en probeer hem natuurlijk van achter naar voren te rijden, om te zorgen dat hij voor dan toch nageeflijk word. maar dan loopt hij weer onder mij uit!
ik weet wat ik moet doen.
ik los het meestal op om te gaan verzamelen en veel overgangen te maken, maar daar word hij nog pittiger van, op zich niet verkeerd, want dan gaat hij mooier lopen, maar als het te lang duurt dan houd ik hem niet meer.
ik wil niet aan een hulpteugel beginnen.
heeft iemand een oplossing.


ik heb hier ook wel wat aan.