Picasso schreef:Ik vind die onrustige handen helemaal niet storend. Volgens mij veer je juist mee op de beweging van het paard, altijd beter dan kortgemaakte teugels en strakke hand. Paard mag alleen wat actiever achter (niet sneller) dan zal aanspringen in galop makkelijker gaan. Denk dat gewicht van het paard haar wat in de weg zit? Ik vind het wel een fijn beeld van ruiter hoor, zou alleen meer vwnw willen zien, lekker actief maken en hals uitleggen. Passen groter maken niet sneller. Schakelen en (schijn)overgangen.
In draf valt het mee, maar stap en galop vind ik er wel hinderlijk uit zien.
Actiever zal ik eens mee aan de slag gaan, ze voelt wel vrij fanatiek en reageert snel. Maar schakelen doen we ook veel, wordt ze wel heet van.
Haar gewicht is altijd al een probleem geweest. Ze krijgt nu suikerloos voer vanwege haar medische toestand, maar blijft goed uhh gevuld... Na het rijden geef ik vaak bietenpulp van Pavo, ook nagenoeg suikervrij. Ze beweegt 5/6 dagen in de week. Tips hoor ik graag!