hallo, hoeveel stappen moeten er tussen als je dubbelsprongen gaat maken met een shetlander? 1 van 1.05 en 1 van 89 cm( zo hoog zijn de shetjes)
bakkabouter
Berichten: 5298
Geregistreerd: 01-03-03
Woonplaats: Antwerpen - België
Geplaatst: 10-01-04 13:46
denk dat dit eerder op vmr thuishoort... ik zou het niet weten om eerlijk te zijn,ik denk dat je voor een galopsprong van een shet een grote stap moet zetten,dus als je 3 galopsprongen ertussen wil zou ik 5 grote stappen ertussenlaten correct me if I'm wrong
Brendageene
Berichten: 1497
Geregistreerd: 12-07-03
Woonplaats: Den Bommel
Geplaatst: 10-01-04 21:18
als ik ging springen met mijn shet deed ik in draf altijd een meter (een grote stap dus) en in galop 1.5 meter. Vaak, als we met zn tweetjes waren, lieten we hem eerst langs de balken galoperen om te zien of de afstand ongeveer goed was, dus eerst alleen balken en als het goed ligt er een hindernis van maken. Gewoon een beetje uitproberen dus, mijn shet is 1.03m hoog.