merrie met voldoende looplust. maar helaas gaat het nog niet zo makkelijk. Mw. is in stap en draf op dit moment aardig stabiel. kan hierin ook al goed ontspannen. Maar op het moment dat ik Mw. wil laten aanspringen in die nog ontspannen houding. gaat Mw. helemaal uit haar plaat. Wanneer Mw. in haar eigen houding mag lopen ( lees: sterrenkijken en stelling volledig naar buiten) galoppeert ze als een haasje. Maar anders gaat ze zolang door tot dat ze mij eraf heeft gebokt.
Nu heb ik haar vandaag gelongeerd met touwtjes. wilde haar met passoa oppakken helaas heb ik die nog niet in bezit. in het onderstaande filmpje kun je ook zien dat het in de draf goed gaat, maar wanneer ze wil aangalloperen dat ze zich meteen volledig opdrukt, en zich niets meer aantrekt van de touwtjes.
zijn er mensen die dit probleem ook hebben gehad en het opgelost hebben gekregen. Ik wil het risico niet lopen dat ik er binnenkort af lig
