Na een lange tijd geen topic te hebben geopend leek het me weer eens leuk om een topic te openen!

Hier wat info van ons!
Paard; Max, officiële naam Nell, merrie, 1,65, 18 jaar oud, 9 jaar geleden tot het L1 gekomen, ontzettende angsthaast, Pools warmbloed paard!
Ik; Daphne, 22 jaar oud, 1,70, rij nu alweer 5 jaar paard, Max is het eerste paard waar ik wedstrijden mee start.
Hierbij ook het laatste topic van mij en Max; [RT-HAW] Max at work! B klaar?
Nog even wat info, Max is officieel niet van mij. De eigenaar woont niet meer in Nederland. Wel kan ik Max zijn als mijn paard, ik beslis bijna alles en rijdt haar 5x in de week

Hierbij de foto's!
Instappen met lange teugel

Schouder binnenwaarts meenemen;


Drafje;



Gevolgd door een galopje!





Wijken:


Nogmaals drafje:


http://www.mijnalbum.nl/Foto-7ORJJCTO-D.jpg
EN KLAAR, lekker met lange teugel uitstappen!
http://www.mijnalbum.nl/Foto-AZTZVPFV-D.jpg
En Max is Max niet als ze niet aan het klieren is, hierbij dan ook een foto net voordat ze omdraaide

http://www.mijnalbum.nl/Foto-AFOXUREC-D.jpg
Uiteindelijk nog een paar mooie foto's genomen!
http://www.mijnalbum.nl/Foto-Y8IYXEZK-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-QQGMUTRY-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-4PYTTJEX-D.jpg
http://www.mijnalbum.nl/Foto-G33YTIYJ-D.jpg
Eigen bemerkingen zijn vooral mijn arm/hand houding! Draai heel erg mijn ellebogen af, hier word ook op het moment hard aan gewerkt!
Een reactie zou natuurlijk leuk zijn!
En ik denk dat jij in een ander zadel van jezelf al aardig netjes zit hoor! Alleen nu heb je net te weinig ruimte en ga je jezelf in de weg zitten.