Ik rijd 2 jaar op een manege met instructrice. Morgen ga ik weer rijden op een fries paard , alleen ik heb een paar problemen;
Ik weet niet of hier nog topics over zijn gemaakt , zo jaa , kan je het dan even aangeven dat zou fijn zijn

nou , probleem 1:
Ik rijd dus op een paard , en als ik eenmaal in galop zit , dan haakt hij na een paar stappen af. Ik probeer nog been te geven, maar hij reageert daar niet op. Ik denk dat het door controle , tempo gaat en de overgangen. Maar als jullie wat anders denken, vertel! graag tipss !!
Probleem 2;
Als ik met me fries , een volte rijd dan loopt hij te diep. Dat betekent dat ; hij zijn hele nek naar de grond "duwt" , dus dan komt alle druk op de teugels , die ik vast moet houden waardoor mijn handen erg pijn gaan doen! Ik wilde hem liever nageeflijk rijden , door ontspannen in mijn handen , maar dan gebeurt er dus dat. Mijn instructrice zei dat hij meer voorwaarts moest lopen op de achterhand , maar ik snap daar niet veel van. Hebben jullie nog tips ?
als er nog topics over zijn, stuur ze!
En anders , kunnen jullie mij tips en advies geven voor deze 2 problemen?
Groetjes,
Melany