walottie

Moderators: C_arola, Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
NatalieLot
Berichten: 547
Geregistreerd: 10-12-14
Woonplaats: Simpelveld

walottie

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-12-14 09:46

Mijn merrie Walottie voor het eerst weer onder het zadel na 17 weken, helaas staat ze nog steeds in het verband wegens een pijnlijke verwonding. En wegens een niet passend zadel kan ik haar niet meer met het zadel rijden.
Afbeelding

Dit was ze begin van het jaar onder het zadel, ik heb al veel problemen gehad met haar rijtechnisch en ga haar helemaal laten controleren nu omdat ik begin te twijfelen aan haar rug
Afbeelding

Dreamy

Berichten: 24109
Geregistreerd: 06-06-03
Woonplaats: Leiden

Re: walottie

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-14 11:15

De openingspost voldoet hier niet aan de regels van RT-HAW, daarom gaat er een slotje op. Lees eerst even Regels en Richtlijnen [HAW]Horses At Work aandachtig door, inclusief de links die erin staan.
Je achtergrondinformatie ontbreekt hier, daarbij kun je denken aan een uitleg over wat is je niveau, wat zijn je doelen, waar ben je mee bezig, tegen welke problemen loop je aan etc. etc.
Ook het aantal foto's is niet volgens de eisen.
Indien je de nodige aanpassingen binnen de 3 dagen via het TeM systeem doorgeeft, passen wij de openingspost aan en gaat je topic weer open. Onder de volgende link kan je lezen wat temmen is.