gezienanas schreef:Ik denk dat ze onder het 'werk' uit wil. En op buitenrit wil ZE waarschijnlijk gewoon net wat meer teugel of snelheid of iets dergelijks. Ik zou een goeie corrigerende schop geven geloof ik.
Zo jij durft??
Het is geen kickboksen waar ze mee bezig is, maar met levend dieren, schoppen is zo uit de mode , een paard wil alleen onder het werk uit komen als de ruiter niet snapt hoe hij paard moet rijden of te grof is,
Helaas zijn er ook paarden die zich wel laten schoppen, waarschijnlijk heb jij zo,n arm dier in je bezit of een hersendood manege paard onder je kont, heel sneu voor jou omdat je het niet snapt en geen compassie hebt met dieren en heel erg voor het dier, miss moet jij eens op zo,n paard terecht komen, die zich niet laat breken.
Miss moet je een andere hobby nemen,