In het begin was ze heel loperig en schrikkerig en ook veel te voorwaarts.
Alleen nu is het omgedraaid, ze is verschrikkelijk lui aan het been en ik mag dr ook niet te hard aanpakken want dan lig ik er in no time naast haha.. in het losrijden rijden we dr zo voorwaarts mogelijk en doen we niks met de voorhand dat pakken we later op, ze moet ook altijd even galopperen dan is ze ook meer voorwaats. Maar het probleem is als we dr gaan oppakken kakt ze helemaal in en ik krijg dr wel voorwaarts maar na een half uur ben ik dan ook echt helemaal kapot en dat moet natuurlijk niet.
Iemand tips hiervoor? de 123 regel heb ik ook al geprobeerd en verder veel overgangen en activeren maar niks lijkt te helpen
En dan krijgen we de galop, daar is ze heeel voorwaarts maar de balans is nog ver te zoeken in de galop, zowel voor paard als voor mij. dit is mijn eerste paard waar ik op rijd, eerder altijd op pony's gereden.
Ze galoppeert heel groot en hoog dus dat is lastig uitzitten voor mij, met doorzitten in de draf heb ik verder geen problemen.
Pff nou dit was het wel haha nu ga ik rijden en kijken hoe ze het vandaag doet
