myk_en_shant schreef:Gewoon doen waar je zelf het prettigst bij voelt. Als ik tussen neus en lippen door lees is dit voor jou dressuur.
Krijg hetzelfde gevoel als ik jou zo lees.
Het feit dat er in jouw buurt weinig dressuurfanaten zitten kan het juist heel intressant voor jou maken. Bij ons wordt er ook minder dressuur gereden en als er dan een dressuur ruiter opduikt willen ze allemaal wel graag advies of hulp om verschillende paarden te rijden enzo 
En zoals anderen al zeggen. Je kunt de twee perfect combineren. Tenzij je echt op een niveau komt waar je meer moet gaan focussen op het ene, maar eer je daar bent. Ik vidn het springen heel goed aansluiten op dressuur en vise versa. Springen kun je ook als een vorm van dressuur gaan benaderen.
Laatst bijgewerkt door betadine op 11-04-14 10:34, in het totaal 1 keer bewerkt