Goede zit?

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
SanneFK

Berichten: 154
Geregistreerd: 21-06-13
Woonplaats: Oenkerk

Goede zit?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-01-14 18:29

hallo ik had een vraagje :) ik weet dat ik voorover val na de sprong en dat ik mijn benen te ver naar achter gooi en ik heb hier vandaag op getraint doe ik het zo goed of beter?

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Bellatrix
Lid Nieuwsredactie
The Scarlet Witch 

Berichten: 120316
Geregistreerd: 02-08-02
Woonplaats: The Hex

Re: Goede zit?

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-01-14 18:51

Je topic voldoet niet aan de eisen van HAW. Lees de charter eens door.

fourseasons

Berichten: 4788
Geregistreerd: 07-08-13

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-01-14 18:53


SanneFK

Berichten: 154
Geregistreerd: 21-06-13
Woonplaats: Oenkerk

Re: Goede zit?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-01-14 19:01

okee dan zal ik even omwisselen :)

Coby
Moderator Over Paarden
The one and only

Berichten: 15728
Geregistreerd: 01-07-03
Woonplaats: Jubbega

Re: Goede zit?

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-01-14 18:00

De openingspost voldoet hier niet aan de regels van RT-HAW, daarom gaat er een slotje op. Lees eerst even Regels en Richtlijnen [HAW]Horses At Work aandachtig door, inclusief de links die erin staan.
Je achtergrondinformatie ontbreekt hier, daarbij kun je denken aan een uitleg over wat is je niveau, wat zijn je doelen, waar ben je mee bezig, tegen welke problemen loop je aan etc. etc.
Daarnaast heb je ook te weinig foto's geplaatst, je dient namelijk minstens 5 foto's te plaatsen waar rijtechnische commentaar op gegeven kan worden.
Indien je de nodige aanpassingen binnen de 3 dagen via het TeM systeem doorgeeft, passen wij de openingspost aan en gaat je topic weer open. Indien je geen foto's meer hebt, mag je dit ook melden via het TeM systeem, dan verplaatsen wij je topic naar **-ITP. Onder volgende link kan je lezen wat temmen is.