Ik hoop weer te kunnen rijden

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
jansje73

Berichten: 2668
Geregistreerd: 04-05-12

Ik hoop weer te kunnen rijden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 08-01-14 21:29

Hallo Bokkers ,

ik hoop vanaf 1 februari weer te gaan rijden op mijn tinker ruin Quinlan . Mijn jongste zoontje gaat vanaf februari naar de KDV voor 3 hele dagen per week . Dus dan heb ik ook meer tijd voor mijn tinkers. Ik heb vanaf half Oktober '13 niet meer kunnen rijden , dit kwam door dat ik geen oppas had of het was te erg nat en glad in de weiland ( we hebben daar geen goede bak met zand grond) of het weer was erg slecht. Nu wil ik de draad weer op pakken en in de hoop dat het niet een strenge winter gaat worden .

Quinlan is een 3.5 jarige tinker ruin . ( hoogte schat ik nu in rond de 1.45 cm ) Hij is donker bruin platen bont . ( jammer genoeg lukt het mij nog steeds niet om een foto hier op bokt te plaatsen !)

Vanaf augustus/september '13 ben ik begonnen met hem om hem in te rijden . Dit deed ik grote deels alleen . En maar een paar keer in de week . In het beging zelf zonder zadel ingereden . Nu heb ik een goed passende zadel voor hem gevonden en rijd hem nu met zadel . Heel af en toe had ik hulp van vrienden . Quinlan pakt alles goed aan en snel op . Ik hoop hem nu goed door te kunnen gaan rijden .

Ik wil Quinlan een keer of 4 per week rustig rijden .Dat zijn op de dagen als mijn jongste zoontje op de KDV zit en 1 dag in de weekend . En als Quinlan goed onder de man loopt , dan wil ik hem ook beleren voor de koets. Natuurlijk eerst laten wennen aan de men tuig en alles stapje voor stapje op te bouwen tot aan de koets .

Ik wil wel met Quinlan afwisselend werken de ene keer onder de man rijden en de andere keer beleren voor de koets ( in opbouw van beleren ). Dat is wel plannetje .Alleen nu nog hopen dat we geen strenge winter krijgen .

Ik heb nog een tinker dat is een 2.5 jarige merrie . Donker bruin bont . Haar naam is Tara . Met Tara wil ik gaan beginnen zodra het lengte word . Ook met Tara wil ik ingaan rijden en beleren voor de koets .

karijn

Berichten: 5762
Geregistreerd: 05-09-05
Woonplaats: Made, zo'n dorp dat in elk land wel bestaat!

Re: Ik hoop weer te kunnen rijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-01-14 09:28

Ik heb getemd, het is de bedoeling dat je hier foto's plaatst. Maar fijn dat je nu wel meer tijd hebt voor je Tinkers.

jansje73

Berichten: 2668
Geregistreerd: 04-05-12

Re: Ik hoop weer te kunnen rijden

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-01-14 13:02

Helaas lukt het me nog niet om een foto(s) te plaatsen !!!

DW_Dressage

Berichten: 2115
Geregistreerd: 13-09-11
Woonplaats: Drenthe

Re: Ik hoop weer te kunnen rijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-01-14 13:54

Dan hoort het alsnog niet onder HAW. Maar fijn dat je weer meer tijd hebt.

Anoniem

Re: Ik hoop weer te kunnen rijden

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-01-14 17:36

De openingspost voldoet hier niet aan de regels van RT-HAW, daarom gaat er een slotje op. Lees eerst even Regels en Richtlijnen [HAW]Horses At Work aandachtig door, inclusief de links die erin staan.
Je achtergrondinformatie ontbreekt hier, daarbij kun je denken aan een uitleg over wat is je niveau, wat zijn je doelen, waar ben je mee bezig, tegen welke problemen loop je aan etc. etc.
Daarnaast heb je ook te weinig foto's geplaatst, je dient namelijk minstens 5 foto's te plaatsen waar rijtechnische commentaar op gegeven kan worden.
Indien je de nodige aanpassingen binnen de 3 dagen via het TeM systeem doorgeeft, passen wij de openingspost aan en gaat je topic weer open. Indien je geen foto's meer hebt, mag je dit ook melden via het TeM systeem, dan verplaatsen wij je topic naar **-ITP. Onder volgende link kan je lezen wat temmen is.