Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
speurneusc schreef:als de rugspieren vast zitten dan gaat galopperen onder de man niet echt lukken, even tijdje veel wendingen rijden, niet alleen grote voltes maar ook kleinere en ook met wat veel extra stelling, in stap allebei de kanten op als dat allemaal vrijwillig wordt aangenomen dan zou ik verder gaan kijken naar problemen, lukken die kleinere voltes al niet met extra stelling dan zijn de spieren er zeker niet aan toe en dat kan een oorzaak hebben behalve te weinig training. toch even iemand erbij halen die daar naar kan kijken
janouk schreef:Bekend haflingerprobleem. Paard heeft nog te weinig kracht en balans om te galopperen met een ruiter op de rug, zeker in de bak.
Komt vanzelf goed. Lekker buiten oefenen in een rechte lijn en korte stukjes in de bak, zodat hij sterker en meer in balans leert galopperen.