beoordelen techniek vrijspringen?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Lizzii

Berichten: 441
Geregistreerd: 06-10-04
Woonplaats: Rocamadour, Frankrijk

beoordelen techniek vrijspringen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-12-12 20:20

Al enkele maanden geleden(juni) heb ik met mijn pony deelgenomen aan een plaatselijke keuring.
Het was de eerste keer dat we deelnamen aan een keuring sinds we hier in frankrijk wonen. In België had ik nog al deelgenomen aan keuringen (gewoon een rondje lopen aan de hand) en de verassing was dan ook groot toen we merkten dat de pony's moesten vrijsrpingen.

Omdat wij hierop helemaal niet voorzien waren en omdat Othello (2 jarige Belgische rijpony) ook nog nooit een hindernis van dichtbij had gezien (laat staan gesprongen :D ) mochten we van de organisatie hem even op voorhand laten kennismaken met de piste en de hindernissen.

En...hij vond het geweldig *\o/* We hebben hem een paar keer in stap en in draf over balkjes laten lopen en 2 keer laten springen tot max 50 cm omdat hij in de namiddag dan voor de jury moest en we hem niet wilden overbelasten.

Tijdens de wedstrijd zelf heeft hij zonder probleem 5 sprongen genomen. Nu zelf heb ik geen idee waarop vrijspringen beoordeeld wordt (ben meer dressuurgericht) waarop wordt er gelet? wanneer heeft een paard een goede techniek?

Hier alvast een foto en een kort fimpje

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/545686_502609333084514_1511370266_n.jpg


troi
Berichten: 18036
Geregistreerd: 12-09-08
Woonplaats: Boven Zwolle

Re: beoordelen techniek vrijspringen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-12-12 20:26

Ik ziemaar 1 foto

1234

Berichten: 11291
Geregistreerd: 27-03-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-12-12 20:26

Op HAW moet er minimaal een filmpje van 20 seconden zijn, of minstens 5 (rij-)foto's.
Dit topic zal dus gesloten worden.

Lizzii

Berichten: 441
Geregistreerd: 06-10-04
Woonplaats: Rocamadour, Frankrijk

Re: beoordelen techniek vrijspringen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-12-12 20:28

Ik heb maar 1 foto van het vrijspringen :(

troi
Berichten: 18036
Geregistreerd: 12-09-08
Woonplaats: Boven Zwolle

Re: beoordelen techniek vrijspringen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-12-12 20:29

Filmpje dan? Die zie ik ook niet namelijk.

Lizzii

Berichten: 441
Geregistreerd: 06-10-04
Woonplaats: Rocamadour, Frankrijk

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 16-12-12 20:30

Hij is wel genomen door een proffessionele fotograaf dus ik dacht dat de kwaliteit goed genoeg zou zijn voor een beoordeling.

1234

Berichten: 11291
Geregistreerd: 27-03-05

Re: beoordelen techniek vrijspringen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-12-12 20:52

Nee er moeten minimaal 5 foto's zijn ;) Staat in de regels!

Kaula

Berichten: 2715
Geregistreerd: 22-09-09
Woonplaats: Aan het einde van de wereld

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-12-12 21:28

De openingspost voldoet hier niet aan de regels van RT-HAW, daarom gaat er een slotje op. Lees eerst even Regels en Richtlijnen [HAW]Horses At Work aandachtig door, inclusief de links die erin staan.
Je hebt te weinig foto's geplaatst, je dient namelijk minstens 5 foto's te plaatsen waar rijtechnische commentaar op gegeven kan worden.
Indien je de nodige aanpassingen binnen de 3 dagen via het TeM systeem doorgeeft, passen wij de openingspost aan en gaat je topic weer open. Indien je geen foto's meer hebt, mag je dit ook melden via het TeM systeem, dan verplaatsen wij je topic naar SPR-ITP. Onder volgende link kan je lezen wat temmen is.