Ik dacht laat ik maar weer eens een topic maken van Co in de les. Co heb ik nu ruim een jaar en is ook ruim een jaar onder het zadel. We rijden b en gaan in de zomer L1 starten. Co (Contiki) is een 5 jarige ruin van Sorento.

Waar we aan werken is:
- consequenter aan hulpen (ik moet consequenter zijn met been geven)
- de galop heeftie de neiging om uit te zwaaien en heel hard te gaan, dit is al stuk beter
- verder hebben we de laatste tijd wat moeite met de aanleuning, co wilt erg graag in mijn hand hangen of niet helemaal nageven van achter naar voor. We proberen daarom veel te schakelen in tempo maar af en toe hebben we ruzie. Gelukkig is mijn instructrice daar om er even op de zitten en te kunnen concluderen dat het toch echt aan mij ligt en niet aan Co hihi.
Dus we moeten beide nog leren, heb een filmpje van de proef in de les. Voor meer filmpjes van de training kun je verder klikken op youtube, maar dit laat vrij veel zien.
Eerste topic:
[RT-HAW] Contiki 4 jaar film
Filmpje:
http://www.youtube.com/watch?v=0OALqA6l ... el&list=UL
Groetjes!
Vindt het er heel fijn en ontspannen uit zien