Ik heb sinds kort een bijrijdpaard, gaat best wel goed.
maar loop nu wel tegen een probleempje op.
Hij doet echt heel erg zijn best onder het rijden, wilt me wel eens uitproberen, maar 1 keer optreden en hij doet weer braaf.
toch is het vaak, dat als ik links wil, hij rechts wilt, en andersom ook
is dit gewoon uitproberen? want als ik hem weer die richting opstuur via hetzelfde figuur dat we daarvoor deden dan luistert ie wel.
vorige week ging ik voor de 2e keer met hem springen, hij luisterde héél goed, deed zijn best en het springen zelf ging heel goed.
toen we net van een hindernis afkwamen wou ik naar rechts gaan, hij liep gewoon normaal, en in een keer sprong die heel hard door al mijn hulpen heen om naar links te kunnen, met het gevolg dat ik er weer eens vanaf lag
ik begrijp het gewoon niet, want hij doet echt steeds zijn best, vandaar dat ik me afvroeg of ik dit als uitproberen ofzo moet zien?
