Unique is een KWPN/Engels volbloed ruin van 1.68 groot.
Ik rij hem pas sinds juli. Ik ben vooral nu bezig met hem te leren kennen. Kijken wat hij wel en niet kent en kan. Hij is hiervoor weinig bereden en hij is soms nog heel onstabiel in zijn hoofd en ook in zijn balans. Hij pakt alles wel heel goed op en hij wil heel graag voor je werken. Ik ben benieuwd wat er te verbeteren valt. Het filmpje was wel pas de 3e of 4e keer dat ik hem reed dus er is sindsdien al wel wat verbeterd, vooral dat hij zijn hoofd stiller houdt.
ik zag het ook.. op het einde lijkt het idd beter. kan ook zijn omdat hij nog zo slap is ik weet het niet..
voor het geval dat toch alles oke is zou ik zeggen lekker zo doorgaan, veel kilometers maken en hij mag inderdaad soms wat dieper maar ik denk dat hij daar straks vanzelf ook wel meer naar toe zal zakken.
Ik heb het filmpje een aantal keren nog gekeken en mij valt nu dit op: In het begin in stap lijkt het alsof zijn binnenachterbeen stijf is of trekt. Klopt dit?