Ik weet alleen niet goed hoe ik moet beginnen. Dat is dus mijn vraag of jullie weten hoe ik dat het beste kan doen?
Alvast bedankt,
Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
horshe1998 schreef:heel erg bedankt voor de reacties
ik kan er vast wel wat mee. later als ik wat meer spring en het gaat goed dan wil ik ook wel een instructeur.
Joolien schreef:horshe1998 schreef:heel erg bedankt voor de reacties
ik kan er vast wel wat mee. later als ik wat meer spring en het gaat goed dan wil ik ook wel een instructeur.
Draai het om, neem eerst een keer les. Springen is een vak apart waarbij je niet zo maar even over een hindernis heen kun gaan met je pony, je moet weten hoe je moet zitten, hoe je aan moet rijden,, wat boven de sprong moet doen, wat je na de sprong moet doen en hoe je een hindernis moet opbouwen. Dat is niet makkelijk en kan gevaarlijk zijn als je dat zonder enige kennis en hulp doet.
Dus kijk eens in je omgeving of je een keer ergens een springles kunt krijgen, NIET alleen beginnen.
Ook dingen zoals balkjes moet je weten wat de afstanden zijn etc. Dus ook dat doe je niet zomaar even.
Nynke_Mandy schreef:Uuhm, door je evenwicht eerst weer te vinden.
Je zou kunnen beginnen met balkjes lopen en dan met een knoop in de teugels.
Armen opzij, Handen in de lucht etc.
Daarna zou je dit kunnen doen met cavaletti's.
Dit eerst maar even opbouwen en daarna gewoon laag beginnen met springen.
debravanesch schreef:Vandaag de piramide balkjes herhaald en dan een sprongetje van 30cm, de laatste keer ging ze in een echte sprong erover, ervoor was het er eerder over galopperen.
Ook sprong niet meer op de hoefslag, maar in het midden van de piste, mede om te leren aansturen op een sprong, dus dit is ook heel belangrijk