Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Marjolijnvdh schreef:Spring je met hetzelfde zadel als dat je dressuur rijdt, bv een VZH zadel, of heb je een springzadel? Indien je een springzadel hebt, probeer dan eens alleen te dressuren met dat zadel. Hoe reageert je paard dan?
Is er dan niets aan de hand, dan ligt het, waarschijnlijk, niet aan het zadel. Kun je niet dressuurmatig rijden met je springzadel, dan klopt er toch iets niet. Een nieuw zadel is geen garantie dat problemen opgelost zijn, een passend zadel kan echter veel problemen oplossen.
Hoe uit hij zich met springen tegen de hand? Geen aanleuning willen nemen, te snel willen gaan en niet meer open staan voor je hulpen, je aanwijzingen. Wil hij zo graag springen, dat hij nergens meer voor open staat?
Ik wil je graag helpen, maar heb meer info nodig.
Succes.
http://www.zadelpasservicelibertad.nl