roucha1 schreef:Vindt het er erg leuk uitzien samen! Leuk paardje ook

Het is misschien een top om je bovenarmen beter aangesloten te houden en een betere knik in je ellebogen te houden, zo verbeter je je handen ook makkelijker

Verder heb je je verbeterpuntjes zelf al gezegt :p En voor het doorzitten is het misschien makkelijk om zonder zadel te rijden? en als dat niet kan zonder beugels misschien?

hij kantelt inderdaad z'n hoofd, staat er ook bij, dat ie z'n hoofd recht moet houden 
maar hier wordt hard aan gewerkt.
en ik moet ook rechterop zetten, ik heb een hele kromme bolle rug 
roucha1 schreef:Vindt het er erg leuk uitzien samen! Leuk paardje ook

Het is misschien een top om je bovenarmen beter aangesloten te houden en een betere knik in je ellebogen te houden, zo verbeter je je handen ook makkelijker

Verder heb je je verbeterpuntjes zelf al gezegt :p En voor het doorzitten is het misschien makkelijk om zonder zadel te rijden? en als dat niet kan zonder beugels misschien?

haha als ik zonder zadel ga rijden heb ik vliegles
dat heb ik denk ik ook als ik zonder beugels rijd.
van m'n instructrice moet ik m'n armen ongeveer zo houden, maar ze mogen inderdaad wel iets meer in een knik
Tamartjj schreef:Ziet er heel netjes uit, paardje loopt lekker.
Je zit alleen nogal in elkaar gedoken, dat maakt denk ik de draf ook moeilijker uit te zitten.
Je mag dan denk ik nog wat meer op je kont gaan zitten en je lichaam meer oprichten.
Daarnaast las ik dat je elke dag rijdt? Ik weet dat het eigen keuze is, maar als ik jou was zou ik het rijden toch wat afwisselen met bijvoorbeeld longeren. En een dagje vrij om je paard alles te laten verwerken is misschien ook geen slecht idee.
hij krijgt een keer in de week vrij, meestal donderdag dan ben ik laat uit school, ik was het er vergeten bij te zetten. en natuurlijk longeer ik ook af en toe wel eens alleen heb ik hier geen vaste dag voor 
Joolien schreef:Het feit dat je niet kunt doorzitten kun je iig beperken door chaps of laarzen te gebruiken, dan heb je veel meer steun. Dat zou je sowieso beter kunnen gebruiken want je bent nu aardig uit balans, je valt voorover. Probeer echt goed op je kont te gaan zitten en rechtop te zitten. Denk je borst vooruit.
Verder lijkt het ook alsof je hem niet op durft te pakken, je blijft heel licht in je hand en gebruikt je zit niet goed.
Als je goed terug gaat zitten, je hand er iets meer aan houdt en iets meer doorkomt met been kun je hem veel beter sluiten. Het ziet er allemaal wat voorzichtig uit.
ik moet inderdaar rechtop zitten, dat wordt met les vooral regelmatig gezegt, maar omdat ik een hele bolle kromme rug heb kan ik er niet veel aan doen, als ik 5 minuten m'n schouders recht heb krijg in ongelovelijke pijn in m'n rug en in m'n schouders. verder wil ik rustig aan doen daarom loopt ie nog wat lager en hij is nog super lang dus kan hij niet korter lopen.
met laarzen kan ik al helemaal niet rijden, dan zit ik juist heel onstevig en ga ik heel erg achterin m'n zadel zitten.