Ik heb een 5 jarige holsteiner ruin die op gewone hindernissen( gewoon balken, en standaards zonder enge dingen)lekker springt. Laatst had ik les ergens anders waar engere hindernissen staan, van AA drink en weet ik veel wat. (hindernissen die je op concour krijgt) en daar wil die het liefst niet over heen. Wie heeft tips zodat hij meer parcour klaar word ? Moet ik dan thuis creatief wezen of wat dan ook ?
Veel op oefen parcoursen gaan! Hij zal moeten wennen aan de dingen die je op concour tegen kan komen. En dat doet hij alleen als hij heel veel ziet.
Thuis kan je oefenen met jassen, dekens of zeil over de balken. Liefst zo kleurig mogelijk. Als hij ergere dingen heeft gezien kijkt hij op concour niet meer op van een AA hindernis!
aim
Berichten: 230
Geregistreerd: 14-11-07
Woonplaats: Velserbroek
Geplaatst: 18-07-11 20:22
Dus je bedoeld meer met van die reclame teksten erop en borden eronder ? schriktraining zou ook wel kunnen helpen. Mischien is die wel éénkennig met hindernissen