Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Welke hulpen geef je?
Bizzybijtje schreef:Dan vraag ik me af hoe je aangalopeert, aangezien een paard op L-niveau toch wel minstens moet kunnen aangaloperenWelke hulpen geef je?
nine1987 schreef:Een paard wat L gelopen heeft in de dressuur, moet in feite kunnen galopperen.. Het kan natuurlijk zijn dat je vriendin andere galophulpen geeft dan zijn vorige baasje.. Ik denk dat ze goed uit de voeten kan komen ermee, als ze goed gaat lessen met haar paardje.. Succes!!
en als ik train moet me paard aan de teugel. Brittjuh97 schreef:nine1987 schreef:Een paard wat L gelopen heeft in de dressuur, moet in feite kunnen galopperen.. Het kan natuurlijk zijn dat je vriendin andere galophulpen geeft dan zijn vorige baasje.. Ik denk dat ze goed uit de voeten kan komen ermee, als ze goed gaat lessen met haar paardje.. Succes!!
heel veel mensen hebben een andere galophulpen. als ik lekker voormezelf wil rijden dan mag me paard lekker met lange teugel rijdenen als ik train moet me paard aan de teugel.

Lotte1990 schreef:Een paard kan niet aangaloperen vanuit een harde draf!! Dus dan doorschoppen heeft geen enkele zin..
Heeft je vriendin les? Als je namelijk je hulpen niet goed geeft zijn er wel meer paarden die dan heel hard gaan draven.
Als het paard gewoon in een nette voorwaartse arbeidsdraf loopt mer voldoende impuls dan verleg je je been en maak je gelijk met het aanleggen van je been een kleine ophouding. Als het goed is springt hij dan gewoon aan..