Gezien Bertus niet veel in de gelegenheid kwam om foto's te maken onderweg, zijn de meeste foto's van na het finishen.
De enigste foto van onderweg is die bij de P/A. Rechts van ons staat Jacqueline (manzano) die samen met Bertus mij fantastisch heeft gegroomd.

En toen waren we alweer bij de nakeuring 30 min. na het finishen, hoewel we nu nog 10 min. moesten wachten...

De vet was erg tevreden, maar was de eerste die een opmerking maakte over de scheur in Salty's achterhoef t.g.v. een stoeptegel op het zandpad (mei j.l.).

En zo staat Salty erbij na 35 km draven
Als je er een zadel op zou leggen, zou ze weer met me weg springen als eerder die ochtend, hoor

Maar....een hapje hooi gaat er ook wel in

En (natuurlijk) omdat Salty zo verschrikkelijk haar best heeft gedaan, vond ik het wel de moeite waard om haar vandaag even tussen haar prijzen (deken hoort er ook bij) op de foto te zetten.

