
Afgelopen zondag was het zo mooi weer dat ik m'n vriend heb gevraagd om wat foto's te maken en ook filmpjes, want dat kijkt toch wat makkelijker dan de momentopnames op de foto.

Wasilianemo is een 7 jarige merrie van Gentleman en in april anderhalf jaar in mijn bezit. We trainen op dit moment op B/L niveau en tijdens de privélessen nemen we ook het schouderbinnenwaarts & travers af en toe mee omdat ze zo gigantisch scheef is.
Aandachtpunten:
- Mijn houding kan af en toe nog stukken beter, maar er zit vooruitgang in.
- De aanleuning mag constanter, maar wil eerst het voorwaartse goed voor elkaar hebben (dit is een aandachtspunt voor ons beide).
We hebben vanaf oktober 2010 veel te maken gehad met stakingen en bokken en gelukkig is dit voor het grootste gedeelte opgelost en kunnen we rustig aan weer wat opbouwen en hopen dat we in de zomer wat winstpuntjes in de B kunnen pakken.
Volgens mij was dit het wel, ik sta uiteraard open voor commentaar mits het vriendelijk wordt gebracht
Ben geen Anky en Wasilia is niet het makkelijkste paard 

Hakken uitdrukken

Mag meer stelling en buiging


Uitdraven, handen voor me houden.
Filmpjes:
Galop: http://www.youtube.com/watch?v=W68KV7gNWn8
Draf: http://www.youtube.com/watch?v=0w3PIryQ2hY
Groetjes Monica
Je moet inderdaad proberen je handen meer te dragen, je hakken naar beneden en ik vind dat je eigenlijk wel wat trotser mag zitten! Je hebt een onwijs leuk paard. Ga zo door!