Fever Springen Recreatie concour Haarle

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
er1k
Berichten: 791
Geregistreerd: 11-07-06

Fever Springen Recreatie concour Haarle

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-08-10 12:42

Hi!

Voor het eerst sinds lange tijd weer een recreatie wedstrijd met High-Fever gereden. Ik rij ook alleen recreatief en krijg thuis wat les van mijn vriendin :) De laatste weken ben ik weer serieus aan het rijden omdat ik mee wil doen aan een aantal oefencrossen die er aan zitten te komen.

Het recreatie concour afgelopen weekend in Haarle verliep lekker. Ik sprong 80 / 90 cm. Je mocht 2 manches.
1e manche was ik foutloos, 2e manche had ik 1 balk. Ben uiteindelijk 5e geworden en had nog een prijs :P

njah hier de foto's :)

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Popcorn19
Berichten: 44
Geregistreerd: 15-06-10

Re: Fever Springen Recreatie concour Haarle

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-08-10 15:42

Veel weet ik niet over springen! Maar je mag wel wat meer meegeven met je handen.

Succes!

Zwartwitje

Berichten: 18603
Geregistreerd: 20-03-05
Woonplaats: Onder de derde boom links

Re: Fever Springen Recreatie concour Haarle

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-08-10 15:57

De openingspost voldoet hier niet aan de nieuwe regels van RT-HAW, daarom gaat er een slotje op. Lees eerst even [RT-HAW] Welkom op RT- HAW- gewijzigd 29 mei 2008 aandachtig door, inclusief de links die erin staan.

Je achtergrondinformatie ontbreekt hier, daarbij kun je denken aan een uitleg over wat is je niveau, wat zijn je doelen, waar ben je mee bezig, tegen welke problemen loop je aan etc. etc.

Indien je de nodige aanpassingen binnen de 3 dagen via het TeM systeem doorgeeft, passen wij de openingspost aan en gaat je topic weer open. Onder volgende link kan je lezen wat temmen is.