Ey, hij is heel licht scheef, kan zijn ja, hij krijgt nu op een dag 2 kilo, normaal was dit minder maar hij echt te mager. Alleen maar hard gaan heeft geen effect bij hem, dan gaat ie door tot die er bij neer valt
heb hier nare ervaringen mee gekregen in de springles (hij wilde hard instructrise zei ga maar alleen maar keihard, sinds dien heeft ie angst gekregen voor de sprong en zette die het op een rennen als ie er een zag) is nu gelukkig wel deels over, maar dat is absoluut geen optie, bedankt 
Sassol schreef:Heb je al eens gekeken of hij niet scheef is? Dan kan het zijn dat hij bepaalde oefeningen moeilijk vindt, en er dus voor weg wilt rennen.
En misschien wat minder krachtvoer? Weet niet hoeveel hij nu krijgt?
Verder hoor ik eigenlijk dat jij ook altijd terug wilt, omdat hij al zo hard wilt. Ga eens lekker hard! En niet vragen of hij hard wil, want dat wil die wel, nee als hij hard gaat nog harder vragen.
Dan controleer je z'n tempo iig vooruit, daarna kun je werken om het tempo achteruit te trainen.
If you can't beat 'em, join 'em.