http://www.youtube.com/watch?v=rfQgpZnD_HU
Hoi
Ik rij picasso, een ruin van 6jaar. Ik wil in augustus starten op de lrv met b1.
Hij is 1m69 groot en afstammeling van Adel 357.
Hij kan wijken, schouder binnenwaarts, is rechtgericht, kan arbedsstap, -draf en -galop. Middenstap, -draf en -galop. Uitgestrekte stap en enkele passen uitgestrekte galop. Hij kan contra galop. Afwenden op de a-c lijn in -galop, volte 15m galoperen (10m is nog iets te klein)
We werke specifiek op de dressuur proef. (Aan de teugel, 4kant halthouden, niet bokken met galop aanspringen, niet over de schouder weglopen in galop) en we werken ook erop dat de achterhand beetje meer onderin komt.
Bij mij werken we vooral op m'n houding. Ik heb de neiging om naar voor te hangen en echt overdreven grote hulpen te geven (vooral in galop been véél te ver achteruit!), ik doe m'n hielen niet naar beneden en heb m'n handen geregeld te hoog
Ik rij met een springteugel omdat hij de matcho durf uithangen. Dan begint hij heel hoog te draven, pakt z'n bit vast en bokt.
Gelieve niet alleen te zeggen dit is niet geod, maar ook zo kun je het beter

zou ik eigenlijk dringend eens moete proberen ja
)