Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

!
Jeaninee_Ier schreef:Hoi Nicky,
Ik heb dan wel niet gereageerd in je vorige topic, maar heb wel mee gelezen. Tegen de tijd dat ik wilde reageren, zat er een slotje op..![]()
Ik vind het heel dapper van je om deze topics te plaatsen. Ik weet hoeveel moeite je ermee hebt gehad en dat je ten einde raad was. Je geeft ook zo veel om Zafina en je hebt alles voor d'r over gehad.
Je hebt dit goed opgelost en dat waardeer ik echt! Ik wens jou en Zafina heel veel succes en geluk in de toekomst. Jullie kunnen echt nog wat bereiken samen!
Ik kom snel weer langs bij jullie thuis op stal om jou en Zafina te bewonderen
Maar och arme..
En jij idemdito, je paard in de mond rukken als straf? Give me a break! Leslie90 schreef:Ik heb even je vorige topic nog eens doorgelezen, ook ik kon niet meer reageren toen vanwege het slotjeMaar och arme..
Fijn dat het toch nog opgelost is, zo zie je maar dat niet alles geestelijk is
Ik wou nog wel even kwijt dat ik het heel erg sneu vind hoe jou vader met paarden omgaatEn jij idemdito, je paard in de mond rukken als straf? Give me a break!