Ik heb weer eens nieuwe foto's van Bassie, waar hele leuke en lieve tussen zitten... En die hebben Marjon (bliksemluver) en ik deze avond even gescand en hier komen ze>>>

Kiekeboehhh...

Het is een echte lieverd hé???

Dit is ook een mooie foto vind ik zelf, alleen zijn ze in de stal wel wat aan de donkere kant, maar dat kan mij niet boeien!

En natuurlijk kan ik ook niet achterblijven hé! Hij is alleen een beetje overbelicht aan de linkerkant...

Een echt kunstwerk hé? Ik vind hem aan de ene kant wel mooi geworden!
En nu foto's met hoofdstel en zadel enz...

Eentje van z'n lieve hoofdje met hoofdstel (en halster erover heen)

Dit is de mooiste foto van allemaal, deze ga ik waarschijnlijk uitvergroten, door het scannen issie wel wat waziger geworden!
En nu wat foto's met mij erbij...

Deze is in de binnenbak gemaakt en dus erg donker!

Hier met mij erop en hetzelfde verhaal als de foto hierboven, en m'n instructrice vond het leuk om hem scheef te maken!

Ik vind dit echt een mooie en lieve foto hoor... Jullie niet? Misschien moet ik die ook maar uitvergroten
En nog 2 extra foto's:
Eerst 1 van mijn instructrice die dit zelf een vreselijke foto vind, maar wij vinden dit een leuke foto omdat ze echt geconcentreerd naar de les kijkt:

En als laatste een foto van Marjon met Bliksem, die ook bij mij op het rolletje stond en die moest ik er ook opzetten van haar:

Ik vind dat Bliksem heel lief kijkt, alleen Marjon dr mond
Nou dit waren de foto's weer voorlopig, ik hoop dat jullie ze leuk vonden!
Groetjes, Miranda
, alleen mijn mond?!
Die met Zn hoofdstellie en zadel is mooi ej..... nu kan iedereen zien dat Bassie egt een megefjord is van 1.50/1.55m!!!
.. ik zal wel proberen die foto van zijn oogje wat lichter te maken... alst lukt zet ik hem hier ook wel neer..