
Ik heb hem nu sinds april 2009, hij heeft altijd moeite gehad met de galop, dat was duidelijk. Ik was er van overtuigd dat ik het er uit zou krijgen.
Dat is nu wel en niet het geval:P, het is een tijdje goed gegaan en het ging eigenlijk perfect, maar nu hij een tijdje heeft stil gestaan door kreupelheid is hij weer zo veranderd.. Wanneer ik hem zelf laat gaan (dus dat hij zelf aanspringt in galop) heeft hij een hele rustige en makkelijke galop (en is hij zelf ook erg rustig). Zodra ik hem aanspring, en dit doe ik nu met een geluidje (heb het ook geprobeerd met mn been, maar dan is het nog erger) dan springt hij heel hard aan en gaat echt sjeezen (hierbij merkt je echt dat hij opgefokt wordt)..
Hij wil wel altijd alles goed voor je doen, en raakt in de stress als hij iets niet snapt..
Wie o wie?
Betekend dit gewoon dat hij gestressd raakt omdat hij niet weet hoe hij dit moet doen? Of is dit gewoon soort van uitproberen..