wat ik echt niet leuk vind. Ik blijf wel zitten en geef niet op. Heeft iemand nog tips wat ik met haar kan doen om haar energie kwijt te kunnen? Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
wat ik echt niet leuk vind. Ik blijf wel zitten en geef niet op. Heeft iemand nog tips wat ik met haar kan doen om haar energie kwijt te kunnen?
succes! x,,kelly,,x schreef:ik rijd nooit heel lang. als ik in de bak rijd meestal 3 kwartier. En als ik les heb een uur. maar ik ga der ook niet een uur longeren vind het zelf ook te lang. Iemand zei dat ik dat moest doen..

Dit heb ik gedaan in de vakantie, toen eenmaal school weer begon ging het weer berg afwaarts en heb haar toen niet meer gereden(ook omdat ik te groot werd) heb haar toen alleen gelongeerd en af en toe er nog eens op.