Elles is inmiddels terug weer van vakantie. Maar ze kon niet dus vandaar deze week nog 2 privelessen met shadi
, De instructrice die vind het super gaan. En op haar aanraaden was het goed als hij nog een tijdje bijgereden zou worden. 
Dus dan wordt hij 1 a 2 keer in de week nog bijgereden

Shadi is nog niet lang onder het zadel. Waar we aan werken in de lessen is. vooral dat hij niet met zijn hoofd in de lucht loopt. en dat hij stelling gaat geven.
Ook dat zijn achterkant gespierder word en hij nu ook in de wendingen niet meer omhoog gaat komen. En ook in de overgangen moet hij leren niet omhoog te komen.
De gallop blijf nog moeilijk om na te geven. Maar hij springt super op je hulpen aan en loopt lekker door (niet meer bokken). Shadi leert heel snel en neemt alles makkelijk op.
Alle tips zijn welkom.
Eigen commentaar : Kijken waar je naar toe rijd ipv naar shadi
En opletten dat de teugels in contact blijven (beide teugels)Hier de foto's

Draven


Wel iets diep

Van hand veranderen


Gallop, nog niet nageeflijk.

Weer een drafje op zijn moeilijke kant.


Op de volte

Stappen in de regen


Stelling bij inzet grote volte, vind hij nog moeilijk

Dit waren ze voor vandaag
A.S donderdag misschien nieuwe (priveles)

Dat zie ik namelijk op een paar foto's.