Ik rij nu ong 5 jaar op de manege, 1x per week les (en sinds een jaar nog 1x per week vrijrijden). Ik rij dan op een van de moeilijkste manegepaarden. Wat daar nog bij komt is dat ze heel vaak hengstig is waardoor ze nog moeilijker wordt met rijden. Het is een echte merrie met veel karakter
Ik ben helemaal gek op haar maar met rijden loop ik ontzettend vaak tegen problemen aan. Daarom vraag ik jullie om tips/adviezen/hulp etc.
Zo krijg ik haar bijvoorbeeld niet goed nagevelijk; ze blijft vast houden. Ik krijg haar wel naar beneden (zo lijkt het er heel goed uit te zien) maar ze blijft zwaar in de hand. En als ik niet goed op blijf letten, gaat ze weer met haar hoofd in de lucht en wordt ze onbestuurbaar.
Alle tips zijn welkom!
Maar het is en blijft een manegepaard dus ik kan niks doen qua bitten/zadels/dierenarts etc...
Alvast bedankt
.
niet echt de vriendelijkste manier, zo krijg ik het uitgelegd maar ik wil andere manier(en) proberen die hopelijk beter werken!