Na vele tegenslagen zijn we eindelijk weer een beetje op elkaar ingesteld.
Heb vorige week 's avonds gereden. Eigenlijk veel te warm en enorm veel vliegen, maar vriendje heeft toch nog enkele foto's getrokken
.Antikana is een 9-jarige Palestro Vd. Begijnakker. Ik heb haar twee jaar geleden gekocht, maar we hebben al enorme pech gehad. Eerst waren er blessures bij haar, dan kreeg ik een ongeluk. toen werd ze geinsimineerd en hebben we de laatste drie maand van de dracht niet meer gereden. 3 weken voor de uitgerekende datum, beviel ze van een prachtig merrieveulen. Helaas werd dit veulentje dood geboren
. Daarna had ik er eigenlijk niet veel zin meer in, maar uiteindelijk zijn we weer aan de slag gegaan.
Zij heeft vroeger 1.20 gelopen met de vorige eigenaar en momenteel loopt ze met mij parcours 80-90 (ben nogal een bangscheet)
. Dressuurniveau is B, maar door problemen met vervoer hebben we nog niet zoveel wedstrijden gereden.De problemen waar wij vooral op stuiten is:
* Paard maakt zich nogal sterk op links in galop, enkel buiten.
* mijn houding is echt belabberd. In galop moet ik veel meer op mijn kont gaan zitten en mijn voeten is ook redelijk rampzalig.
* Verder heb ik heel vaak de neiging om mijn binnenhand over haar manenkam te brengen.
Tips en commentaar is zeker welkom.

Wij beginnen altijd met lekker lang losrijden aan lange teugel.

volte, binnenhand niet over haar nek brengen

Ook hier weer veel te streng met mijn binnenhand.

Ze zit op links nogal vast. Vandaar veel voltes rijden.

Galopje... Op deze hand maakt ze haar nogal sterk en dat helpt niet bepaald voor mijn houding.

Beetje wazige foto, maar was springles toen ze 5 maand drachtig was.

Foto genomen tijdens de eerste maal rijden nadat haar veulen geboren was.

en dan de laatste... 3 weken geleden op jumping met haar vorige eigenaar (waar ze overigens nu nog gestald staat). Samen met mij was ze uitgebeld omdat ik mijn parcours vergeten was
Nou, bedankt voor het kijken, en nu jullie hier toch zijn... Kunnen jullie dan misschien een berichtje achterlaten?
Groetjes van Sarah en Antikana!!

daag!!!
sterk maken in de galop ken ik, en jammer genoeg moet je oefenen oefenen oefenen. Ze heeft wel fijne springtechniek
succes nog!