Zhiva is een (bijna) 5 jarige Haarlemx Nabuur merrie en inmiddels alweer 2 jaar in mijn bezit.
Aangezien Zhiva tot afgelopen herfst enorm last had van het feit dat ze behoorlijk wat cm de lucht in is gegaan en we hierdoor nog niet veel gedaan hebben kun je haar vergelijken met een 4 jarige.
Sinds afgelopen winter ben ik langzaam aan begonnen met haar klaar te stomen voor de sport en moet zeggen dat ze het lekker op pakt.
Een lichte peesblessure bracht een paar weekjes roet in het eten, maar dit is weer helemaal genezen en kunnen wij lekker verder waar we gebleven waren.
Vandaag hebben we voor het eerst bij een nieuwe instructeur (Maarten van Stek) gereden en ben zeer tevreden
!!Waar ik tegenaan loop:
* Ik heb een wat stugge rechter pols, deze moet ik leren los te laten.
* Ik zie me zelf nooit rijden en zag nu tot mijn grote schrik dat ik af en toe voorover kukkel
, met mijn andere paard totaal geen last van *word aan gewerkt*Verder door de switch van instructeur wel meerdere dingetjes, maar daar ga ik hard mee aan de slag.
Op dit moment rijden we nog B, reden staat hierboven.
1. Dit zijn m'n pup en ik

2. Stapperdestap

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11. I'm Lovin' It....

) en je handen iets meer dragen. Maar vind het er verder leuk uitzien. Zeker als je bedenkt wat ze al heeft gehad en dat je er toch weer een tijd met haar tussenuit bent geweest.