Ik rijd met mijn merrie thuis ongeveer op M1 niveau. Ze heeft de appuyementen & schouder binnenwaarts onder de knie maar de travers lukt maar niet ..?
Ik krijg een keer per week prive dressuurles van een uur en in de les oefenen we de travers ook maar we zijn er net mee begonnen dus zijn we hier nog niet zo ver mee. Tuurlijk hoef ik niet direct resultaat te zien, dat vraag ik niet van mijn paard. Het is een leerproces maar de fout ligt bij mij.
Dus iemand tips die kunnen helpen ?
Ik oefen de travers momenteel op de binnenhoefslag, neem binnenstelling, begrens haar met mijn binnenbeen en probeer haar achterhand met mijn buitenbeen van de binnenhoefslag te brengen maar het lukt niet echt ..
Ze loopt wel mooi verzameld, nageefelijk en actief vanuit de achterhand, daar ligt het probleem niet.
Wie helpt me ?