wennny schreef:Leuk paardje !
Werk aan je eigen commentaar puntjes.. komt het helemaal goed

dankje
.
fable_f schreef:leuk paardje en het is super dat je zelf al inziet wat er nog verbeterd moet worden. Dat komt vast helemaal goed.
Als je iets meer naar achteren zit gaat de rest ook al een stuk beter.
dankje ik ga er aan werken
.
Zilvermoon schreef:Als ik jou was zou ik hem iets langer proberen te rijden. Vind m een beetje opgekropt er uit zien. Niet lekker ontspannen en goed over de rug lopen. Lekker laag lang los en rond rijden. komt t helemaal goed
ja je hebt helemaal gelijk, daar ben ik ook mee bezig. Hij loopt in een soort houding en is daar niet zo makkelijk uit te krijgen.
Ik doe nu meer naar de stap lekker laag instellen, dan aandraven en naar beneden houden zodat ie beter over de rug komt, maar dan komt ie weer omhoog en word heel sterk, dus dan zet ik hem weer terug in de stap en stel hem weer laag in en zo telkens door.
Laatst bijgewerkt door Anoniem op 03-01-09 00:40, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Berichten samengevoegd, er zit een editknop.