Het is al een tijdje geleden dat ik hier wat foto's heb geplaatst op bokt maar een paar dagen geleden zijn er wat foto's van mij en mijn paardje gemaakt en wilde ze graag aan jullie laten zien.
Maar eerst wil ik wat vertellen over de achtergond, waar ik mee bezig ben, wat mijn verbeter punten zijn en die van de pony.
Een klein jaartje geleden heeft mijn pony vast gezetten in zijn rug en daar zijn we een hele poos mee bezig geweest maar nu zijn we eigenlijk weer op ons nivo waar we gebleven waren.
Het nivo waar we op trainen is L2/M1.
Op dit moment rijden we L2 met 14 winstpunten.
Ik ben nog wat aan het oefenen voor de M1 maar wil graag snel gaan starten in de M. ( alleen op dit moment kunnen we niet trainen want ze is kreupel, heeft zich verstapt in de wei)
En op dit moment zijn we bezig dat die niet te straks word en dat die tijdens de proef lekker ontspannen loopt en zich niet steeds strakker gaat zetten.
De verbeter punten van mij zijn:
- recht op blijven zitten
- hakken naar beneden
- benen lang houden
- af en toe geen geld gaan zoeken
- handen bij elkaar houden en niet op mijn boven benen
De verbeter punten van de pony:
- zorgen dat die niet op de voorhand gaat lopen
- meer voorwaarts rijden
- zorgen dat hij niet te strak word in zijn lijf want dat doet die heel snel
ik hoop dat jullie zo genoeg weten of wat in en mijn pony nu op dit moment mee bezig zijn.
Maar genoeg gekwabbelt hier de foto's
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

xx van mij en hoefje van kamira

!