). Deed dit keer geen zeer en ben er direct weer op geklommen. ik merk alleen dat ik daarna op stal ook wat angstiger was het vertrouwen is een beetje weg en ik weet dat mijn angst weer een reactie bij het paard op kan wekken maar ja.
Nu zeiden ze dat het komt door de winter dat de paarden dan met iedere poepscheet ervandoor gaan en dat er dan idd meegaan.
ik heb vroeger heel fanatiek gereden en was echt niet bang. hebben jullie nog tips om te voorkomen dat ik volgende week super gespannen op het paardje stap, ik geniet er stiekem ook heel erg van en wil straks weer heel graag een eigen paard. is het niet zo dat je je eigen paard gewoon beter kent en daardoor ook meer vertrouwen hebt. Stomme vergelijking misschien maar onze hond vertrouw ik blindelings bij een andere hond weet je toch nooit precies wat ze doen en waar ze van houden.
ik voel me ook zo een kneus nu terwijl ik vroeger echt goed kon rijden.

dat helpt vaak wel goed!
maar nu ik zelf 3 kindjes heb ga je idd nadenken wat er kan gebeuren en hoe het dan thuis opgelost moet worden.