ze wordt nu dressuurmatig door mij 3 á 4 x per week gereden, en omdat ik nogal saai ben hebben we vandaag even spannend gedaan in de buitenbak, tussen de hindernissen..
Normaliter rijden we B niveau, en het is de bedoeling om vanaf januari te starten, mits ze wat minder bang is van andere paarden..
Helaas is het starten waarschijnlijk van korte duur omdat Mexx de verkoop in moet, aangezien ik ooit op mijn eigen moet..
Maar daar wil ik nog niet aan denken.Verbeterpunten hebben we nog maar zat, maar het gaat er voorlopig om dat ze vertrouwen krijgt in ruiter en de omgeving om haar heen.. Met hoofd/hals houding zijn we dus nog niet bezig..
Mexx vond het échter héél erg leuk, en was ook zeer braaf tussen de vreemde voorwerpen..

Dit zijn wij dus als combinatie...

Mexx netjes halthouden..

In het begin was de bakrand een beetje spannend..


De "sloot" in...

In de "sloot" ...

En de "sloot" uit...

En stappen over de balkjes ..

En klaar...

Mexx vorige week @ dressuur:

Ik vind afwisseling in het werk heel belangrijk voor zo'n jong dier, zo'n "speelkwartiertje" heeft mexx echt even nodig..
brand maar los over deze knapperd..

!!
! Super netjes hoor !