
Isolda heeft bedacht dat ze zich niet zomaar door Jan en Alleman laat meenemen uit de wei.
En als degene die haar mee wil nemen toch wat standvastig is, dan doet ze nogal wat gevaarlijke trucjes

Ze probeert het eerst met gewoon zachtjes weglopen. Is niet zo'n ramp, ver kan ze toch niet. Als je haar dan hebt beetgepakt, probeert ze diegene te intimideren met boos kijken. En dan met de hele speciale "ik-ga-je-opvreten-blik".
Nou zet ze die blik vaker op, dus daar wordt mijn zus niet warm of koud van. Balen voor Isolda dus.
Dan ruk je je los, zet het op een lopen en rent wat rondjes. Als je dan weer te pakken bent genomen en je moet je hoofdstel om, en losrukken lukt niet op de normale manier, dan probeer je eerst een beetje te wippen met je achterste. Vervolgens wat wappen met je voorkant. En als dat dan nog geen indruk genoeg geeft dat probeer je maar zo hoog mogelijk te steigeren. Liefst met wat voorbeen-geklauw.
Zus dol, woest en meer van dat al. Berber meegesleurd naar huis en Isolda achtergelaten. Jantina aan haar haren meegesleurd in haar nette kleren door de regen, want " JIJ haalt je EIGEN knol maar op, verongeluk jij maar met die idioot!"
Ik stap uit de auto, zie ik Isolda daar staan met een schuldige blik. "Ohneeee... ze heeft versterking meegenomen, Klikspaan!"

Zo mak als een lammetje, hier en daar een wat schijnheilige blik op mijn zus.
Dat had ze toch weer mooi voorelkaar. En mijn zus had al zo'n goede band met Isolda

En als je je nou afvraagt wat de aanleiding van dit spektakel was? Geen idee. Het kan van fleecehandschoenen, verkeerde kleur trui, konijn in de bosjes of gewoon van het weer komen.
