vandaag heb ik de knoop doorgehakt en ik hem mij een nieuwe cap gekocht. Het heeft me wat moed gekost, want eigenlijk was ik wel tevreden van wat ik had, alleen is hij door en door versleten (zelfs de binnenvoering ligt eruit).
Ik ben al niet zo te vinden voor die nieuwe casco's (eerder esthetisch gezien dan toch

Ik had mijn oude cap toch al een jaar of 5 denk ik en nu blijkt dat 'mijn' soort niet meer verkocht wordt. De wand is veel te dun en daardoor is de oude cap niet veilig genoeg meer en betaalt de verzekering niets terug als je ermee valt.
Maar de nieuwe 'fluwelen' caps zijn erg groot uitgevallen. Ze zijn echt als een champion op je hoofd. Toch heb ik er maar zo een gekocht. De casco's pasten niet en als het nu echt veiliger is dan de oude, ja dan ga je er maar voor, he.
Mijn nieuwe cap is niet echt in fluweel-fluweel, maar een soort namaak fluweel. Het ziet er ongeveel hetzelfde uit, alleen iets doffer en er staan geen kleine haartjes op, maar een soort rubberen (?) velletje. Volgens mij gaat deze minder snel afbleken. Nu ga ik dus terug als een veilige ruiter door het leven

Wat zijn jullie ervaringen met de niet-casco's van deze tijd? En wat is het verschil tussen een 'dressuurcap' en een 'gewone'? Want dat stond ook in de winkel te koop.