Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Ik ken het probleem en ontwijk daarom momenteel ook vrijwel ieder bezoek aan een ruitersportzaak o.i.d.
) Kijk eens goed om je heen voordat je iets aanschaft. Dat mosgroene dekje kwam ik zelf namelijk tegen voor 35 euro. Had weer 15 euro gescheelt.

Als ik voor de gezelligheid meega met een vriendin naar een ruitersportzaak, geef ik meestal nog het meeste uit
Zoals afgelopen zaterdag: boek van Coby en Johan Hinneman (22.50), nieuwe MountainHorse schoenen (78.85) en een shirt van BR (32.50).... De enige manier om weerstand te bieden, is gewoon NIET bij een winkel naar binnen gaan
ben ook net weer terug van de ruitersportzaak.
)
. Na de uitspattingen van vorige maand, heb ik me deze maand koest gehouden. Wel in de winkels geweest voor noodzakelijke dingen (echt noodzakelijke dingen) en verder niks, er waren niet eens dekens die ik eigenlijk wel wilde.
) vanmiddag even naar de ruitersportzaak geweest en heb daar een voerbak, een dressuurzweep, een halstertouw en paardensnoepjes gekocht. Heb nog even bij de sjabrakjes gekeken maar ik kon me inhouden.Dennis schreef:Ik zit nu met heel veel verschillende dingen die ik niet erg vaak gebruik.