In die 3 dagen zat ze dus helemaal onder. Ikke gister de dierenarts gebeld en die stond vanmorge om 11 uur op de stoep.
Ik zelf dacht eerst aan schimmel en de dierenarts ook. Hij had een korstje meegenomen is naar de kliniek gereden en heeft het onderzocht, met als resultaat dat het regenschurft is. Opzich een opluchting dat het geen schimmel is. Laica heeft een prik gekregen (waar ze absoluut niet blij mee was }> ). En ze moet nu 2 dagen op antibiotica en ik heb een oplossing gekregen waarmee ik de plekken schoon mee moet maken. Eerst moet ik de korstjes er af peuteren (

Ik moet er voor zorgen dat ze droog blijft en ze mag nu dus de komende dagen niet naar buiten.
Ik hoop dat ze snel geneest en nu de rekening maar afwachten

Groetjes Roos en zielige Laica.
Gister ben ik begonnen om de korstjes eraf te halen. Doordat de kosten goed vast zitten is het moeilijk om ze eraf te halen en doet het haar ook erg zeer. Het is zoveel dat het gewoon onbegonnen werk lijkt.
Vandaag heb ik een rosborstel gepakt en ben gewoon flink gaan rossen, ik weet het is pijnlijk. Maar hier reageerde ze toch minder erg op dan dat ik het gister met een pincet probeerde. De korsten op haar hoofd beginnen los te laten en kon ik er zo afhalen. Ik hoop dat dit ook gebeurt met de rest van de kosten.
Ik hou jullie op de hoogte, liefs Roos.