Daar aangekomen werden we begroet door 2 kleine jackrussel hondjes. Toen naar obelix die uit z'n box gehaald. zodat z'n stal gemest kon worden. Jeetje wat een smeer kees is dat

Nadat ik obelix had uitgestapt en sandra de andalusier hebben we obelix op stal gezet en de kleine super stoere astrix uit stal gehaald. Ohhh had ik maar een bestel busje dan had ik hem misschien stiekem mee genomen }> . Het poetsen vond meneer heerlijk en lekker showen in de bak toen hij daar los liep. Ook nog een rondleiding in de stallen gehad en ja toen was het alweer half 4 en tijd nog de trein terug te pakken. Voor ik weg ging nog even obelix en kwieby de lieve fjord een wortel gegeven. En ik heb van sandra nog een halster gekregen die voor obelix te klein is.
Om 17 uur kwam ik aan in alkmaar. Ik liep gelijk naar de plaats toe waar ik mijn fiets had neer gezet. Helaas daar stond nu een andere fiets. Ik alle stallingen afgelopen maar nee ook daar stond m'n fiets niet.Ik dacht nee he toch niet gestolen! Toen ik terug liep zag ik mijn fiets staan tegen een boom met nog een fiets ervoor. Die opzij gezet. Kijk ik naar m'n fiets bandlek

'savonds gelijk had halster gepast bij wodan en wat blijkt. Hij past hem nog net aan. Jeetje wat heeft die kleine fjord toch een groot hoofd.
Binnekort komt sandra lang bij ons op stal wordt vast wel weer gezellig.