Met het excuus dat Iwan van zijn trailer trauma af moet (hij is dit jaar 4 keer naar de veearts geweest in de trailer, dat is anderhalf uur heen en anderhalf uur terug).
Dat ik hem op wilde zadelen (hij stond aan de trailer vast) raakte meneer, die nog gespannen was van de rit, in paniek tijdens het aansingelen. Hij trok zijn halster los en daar stond hij dan midden op een mega groot parkeer terein zonder iets om hem vast te kunnen houden.....
Gelukkig rent mijn sullie dan niet weg maar gaat hij heel vragend naar mij staan kijken omdat ik sta te briesen en stampvoeten

Ik heb hem rustig weer vast kunnen maken gelukkig...

Vervolgens het strand opgegaan (enkele kytesurfers getrotseerd) en daar lekker met een los teugeltje gestapt. Uiteraard hebben we ook nog enkele beschaafde galopjes gedaan

Iwan durfde, dapper als hij is, uiteraard niet het water in want dat komt op je af!!!! (zo grappig als ze wegspringen voor de branding).
Uiteindelijk ging Bonita (van Amarant) wel het water in en durfde mijn grote held er wel achter te lopen maar als Bonita er uit ging was hij ook met 1 grote sprong op het droge.
Ik moest Iwan wel de hele weg goed in de gaten houden want als ik de teugels los liet wilde hij met een noodgang richting duinen..
Zondag heb ik de hele dag verschrikkelijke spierpijn gehad, en vandaag nog steeds......maar het was het wel weer waard!