
Ging eerst pony's halen op het weiland. En toen ik op een al geoogste akker kwam ging ik op Den zitten. Ik heb het geweten. Kop tussen z'n benen en gaan!!!!!!!!!!! D'r was geen houden meer aan. Na een 100 meter zo gebokt te hebben kreeg ik hem weer in stap. Wou ik weer rustig aandraven. Precies het zelfde verhaal, CROSSEN!!!!!!!!! Weer met z'n hoofd tussen z'n benen. En ik blijf netjes zitten.
Een uurtje later was Tammy uitgebroken en ik heen met een halster. Netjes gevangen en ik er op. Tamara was achter op het land worteltjes halen dus ik reed ff naar haar toe in een sukkeldrafje. Toen kwam er een prima stuk om ff een stukje te galoperen. Tammy netjes in galop. Totdat er een kluit op ons pad lag die zo hoog was dat Tammy haar benen daar niet zo hoog voor op zou tillen. Dus die doet 1 stap op zij en daar lag ik

Dennis maakt d'r gewoon een potje van en ik blijf keurig zitten. Tammy zoekt gewoon de weg van de minste weerstand en ik lig er naast.