pffff nou ben ik erg zenuwachtig... m'n ouders waren al wel vaker een beetje hier en daar naar boerderijtjes wezen kijken maar meestal mankeerde er altijd wel wat aan. of er liep een spoorweg door de tuin of de autobaan of totaal geen uitrijmogelijkheden of wel 4 stallen maar geen weidegang mogelijk of het was een bouwval etc.
Bijna altijd kwamen ze na een aantal dagen erop terug van neeh toch te klein etc. Morgenavond gaan ze dus echt bij een boerderij kijken in Klarenbeek. Het lijkt nu voor het eerst dat ze echt heel serieus zijn vergeleken met eerdere woningen.
Pffff ben dus best zenuwachtig aan de ene kant moet ik er niet aan denken om weg te gaan van stal maar aan de andere kant. .... dan kan er een merrie bij komen en kunnen we zelf in het klein groningertjes fokken
Nouja eerst morgen afwachten mischien is het wel niets hoor er zitten 2 schuren bij 1 opslag en 1 verbouwd voor paardenboxen tja hoeveel boxen zijn dat dam? er zit grasland bij maar is dat weiland of? en is er ruimte genoeg voor een bak. 1 voordeel is het wel het ligt aan een natuurgebied van natuurmodumenten en vlak bij Bussloo das zo'n recreatie gebied hier. voor de A's het is in Klarenbeek....
Marjolein
Berichten: 11733
Geregistreerd: 09-01-01
Geplaatst: 05-06-01 16:42
ow wat stoer. bent zeker al zenuwachtig of het wat is. ik hoop t wel voor je nouja als t niets is kunnen ze gewoon weer verder zoeken. mijn ouders willen ook wel buiten wonen (eh ik vindt dat ze dat willen, maar ze willen hetzelf ook wel ikke meer) maar willen wachten totdat ik van school af ben want dan ben ik iets zelfstandiger enzo nouja best begrijpbaar (blijf gewoon boel jaar thuis wonen) ik duim voor je dat het wat is.
sanderijn
Berichten: 5643
Geregistreerd: 12-01-01
Woonplaats: daar waar het altijd lijkt te waaien....
Geplaatst: 05-06-01 16:45
owwwww wat gaahaaf! echt super *zwijmel* zucht........
moekoekoe
Berichten: 3433
Geregistreerd: 02-02-01
Geplaatst: 05-06-01 17:07
Hee wat gaaf! Leuk toch als dat doorgaat?!!?!? Volgens mij zijn wij ook in Klarenbeek wezen kijken, komt me heeeel bekend voor
Ineke2
Berichten: 34520
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: Spijkenisse
Geplaatst: 05-06-01 17:10
Ow ik hoop voor je dat het wat gaat woorden!! Lekker lottie bij huis, gaaf zeg!!
eh een vraag nog...waar ligt Klarenbeek (zoals je ziet ben ik niet topografisch ingesteld )
Shaienne
Berichten: 4933
Geregistreerd: 02-04-01
Woonplaats: Vaassen
Geplaatst: 05-06-01 17:11
Owjee, spannend zeg! Het zou wel mooi zijn he? Je paardje(s) om de deur! Ik hoop het voor je.
Nimber
Berichten: 26599
Geregistreerd: 10-01-01
Woonplaats: Apeldoorn
Geplaatst door de TopicStarter: 05-06-01 20:50
Klarenbeek ligt bij wilp en is geloof ik zelfs nog gemeente Apeldoorn pffff net nog met renate erover gehad aan de ene kant zou ik het graag willen maar aan de andere kant als ik uit huis ga???
jacqueline
Berichten: 5549
Geregistreerd: 19-01-01
Woonplaats: apeldoorn
Geplaatst: 05-06-01 20:53
Nou ik hoop dat het doorgaat voor je.....zucht , ik ben dan wel een heel klein beetje jaloers hoor .....en ik zou net zo zenuwachtig als jou zijn hoor!!!!
Marjolein
Berichten: 11733
Geregistreerd: 09-01-01
Geplaatst: 05-06-01 20:57
klarenbeek is half apeldoorn en half voorst het ligt rechtsonder apeldoorn dus neus naard e kaart en dan rechtsonder maaike der verzorgponies staan net nog in klarenbeek (stukje niemandsland)
enneh is t wat?
Dorine
The one and only
Berichten: 4131
Geregistreerd: 09-01-01
Woonplaats: Zevenaar
Geplaatst: 05-06-01 21:20
Kim, ik duim voor je dat alles goed komt! En ja, ik weet niet wat je wilt als je uit huis gaat. Je paard weer naar Frans of bij je ouders laten staan? Wanneer ga je uit huis, en kun je je dan veel veroorloven enzo? Dan moet je dus dit soort dingen afwegen tegen de voordelen/nadelen van Frans of je ouders. Ik denk dat je er vast wel uit komt. En met zo'n lief manneke als Mike zeker wel ! Groetjes, Dorine.
Maaike
Berichten: 11869
Geregistreerd: 12-01-01
Woonplaats: Apeldoorn
Geplaatst: 06-06-01 15:48
Citaat:
Op 2001-06-05 21:57, schreef Marjolein:
maaike der verzorgponies staan net nog in klarenbeek (stukje niemandsland)
de pony's staan toch echt in Loenen hoor marjo!! stuur maar eens post en dan zal je t zien.... ok t is niet echt loenen maar ook geen Klarenbeek, ze staan wel vlak bij de Klarenbeekse weg maar t is daar geen Klarenbeek, 100% zeker
Nimber
Berichten: 26599
Geregistreerd: 10-01-01
Woonplaats: Apeldoorn
Geplaatst door de TopicStarter: 06-06-01 16:49
mhhhh het gaat niet door in het echt was het huis net zo leuk als op de foto alleen als je d'r recht voor ging staan had het een megastijldak ofzo (ben zelf niet mee geweest) dus alle slaapkamers hebben stijlewanden ook de kamer waar mijn pa zijn kantoor wou maken en daar passen de kasten etc. niet in. Hij wil niet zelf kleiner wonen dan we nu zitten dus gaat het niet door *baal*
nouja misschien zien ze wel weer wat anders *duim*
Marjolein
Berichten: 11733
Geregistreerd: 09-01-01
Geplaatst: 06-06-01 16:51
jammer. maar gewoon verder zoeken. staan heleboel hele leuke huisjes hier in de buurt hoor. maarreh jullie zoeken dus in de omgeving van apeldoorn wat? niet dat ik wat weet hoor (en anders haal ik eerst mijn mams over)