Eind april zijn we met hem naar Emmeloord geweest i.v.m zijn kortademigheid,daar vertelden ze me na onderzoek dat ie last heeft van chronische bronchitis.
Vet balen dus

Maar daar was wel wat aan te doen

Veel naar buiten liefst dag en nacht,en anders in een buitenbox op zaagsel en kuil voeren of nat hooi.
Op de stal waar hij stond mocht ie wel op zaagsel en in de weken voor dat ze de wei in kwamen ook wel in een paddock maar dan moest ik flink bijbetalen(echt veel


Nou is dat nog niet het ergste maar de stallen waren redelijk vochtig,het schimmel zat op het plafond,niet bepaald bevordelijk dus voor zo'n paard.
Dus nu heb ik hem verhuist naar de stal waar ie al eens eerder heeft gestaan,en komdt ie lekker t/m de avonduurtjes buiten en als ie naar binnen gaat staat ie lekker in een buitenbox op zaagsel.
Hij krijgt nu dus alles wat ie nodig heeft

En het is ook nog een stuk goedkoper en gezelliger

Alleen heb ik nu geen binnenbak en bos meer dicht bij stal,nou ja jammer dan mijn paard gaat voor mijn plezier.
Dan maar een regenbroekje aan hoor.
We hebben hem vanmorgen verhuist en hij vond z'n nieuwe box wel heel erg leuk.
Het is net een oud wijf hij mag graag zien wat er allemaal gebeurt op het erf,dus hangt ie steeds met zijn koppie buitenboord

Ik hoop dat ie snel weer opknapt.
Ik plaats binnenkort wel even weer wat foto's van mijn boefje op zijn nieuwe adres.