Totdat ik een paar weken terug een paard zag wat als een rotzak bekend stond ik heb met regelmaat mensen eraf zien gaan hij is onderzocht door een veearts en had niets.
Ze zijn met dat paard bij deze man geweest en ineens was ie hardstikke braaf okee een eigenwijs paard zal het altijd blijven maar toch.
Hij kraakt ook en is magnetiseur aangeien lodewijk met 1 achterbeen meer stuwt als het andere heb ik een afspraak gemaakt.Ook graaf zijn broertje ging mee.
Daar aangekomen legde hij een had op Lodewijk zijn rug en vertelde me precies wat mijn problemen waren met het rijden

Ook vertelde hij zoveel dingen over zijn karakter was zo onwijs raar hij kende mijn paard net zo goed alsdat ik 'm ken en hij zag 'm net 5 min!!!!!
Hij heeft 'm gemagnetiseerd en hier en daar gekraakt lodewijk vond het heerlijk.
na ruim een half uur was hij klaar en toen mocht graaf.
Graaf heeft 2 jaar terug na een stuikelpartij een peesblessuure opgelopen die nooit over ging.
ondanks alle rust etc.
weer veearts erbij toen had hij hoefkatrol.
foto's gemaakt maar daar was niets bijzonders op te zien.
weer veearts erbij maar toch een peesblessure nouja inmiddels was hij aan 4 benen kreupel had al vaak zat een half jaar of langer op rust gestaan en hij ging alleen maar slechter lopen...
Ik was al met leonie een stalgenootje daar en later kwamen Marije met mijn stalhouder aangereden toen die trailer de bocht om kwam zei hij meteen dat paard zit overal vast,hij kan geen bochten rechtsom lopen en van achter loopt hij als een krant.
op het rechterachterbeen kan hij niet of amper staan...
weer

We weten allemaal niet wat we er van moeten denken aan de ene kant was het heel erg eng want kon hij ook zien/ voelen wat wij dachten?
Later gaf hij mij nog wat tips waar ik moeite mee had met rijden.
Ik moet mezelf ook laten kraken omdat ik dus op links zak en dat klopt ook wel.
Marije had last van d'r nek en dat klopt ook maar zij liep al bij een kraker.De 19de gaan we er weer heen dit maal met de pony van leonie (early op bokt)
Ik ben nog steeds helemaal verbaasd!